Ewa Czarnecka-Guzowska

Ewa Czarnecka-Guzowska

Jestem magistrem historii, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz edukacji Montessori na poziomie przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Z dziećmi pracuję od zawsze. Najpierw jako nauczyciel przedszkolny Montessori, potem jako szkolny. Do pracy z tymi najmłodszymi skłoniło mnie moje własne macierzyństwo oraz ciekawość obserwacji tego, jak się zmieniają, uczą, rozwijają i stają się coraz bardziej samodzielne.

Jestem mamą dwóch fantastycznych chłopców: Mateusza i Mikołaja, żoną cudownego mężczyzny, który wspiera mnie we wszystkich moich pomysłach – Szymona, właścicielką małego hawańczyka – Dixie.

Uwielbiam podróżować. Interesuję się psychologią i rozwojem dzieci.

Kasia Borowiec-Szcześniak

Kasia Borowiec-Szcześniak

W życiu mam dwie pasje, które udaje mi się połączyć. Jestem Opiekunem żłobkowym oraz Instruktorem Rekreacji Ruchowej. Dzieci są dla mnie cudem nieodkrytym, a ruch i praca z ciałem to dla mnie wyzwanie. W pracy z dziećmi staram się dbać o ich rozwój fizyczny, uczyć dyscypliny i szacunku do siebie nawzajem. Pokazywać, że wszyscy się różnimy, ale możemy wspólnie spędzać czas.
Każde dziecko jest dla mnie indywidualnością, które uczy nas patrzeć na życie z innej perspektywy. Dlatego w swojej pracy staram się nie popadać w rutynę, szukać nowych bodźców, wzajemnie się poznawać i budować zaufanie oparte na zabawie, dyscyplinie i wyrozumiałości. Uważam, że w dziecku należy budować poczucie własnej wartości, być z nim podczas niepowodzeń i zwycięstw. Tego uczą zabawy i zajęcia w naszym Klubie Malucha.
Prywatnie jestem mamą dwójki urwisów, od których często czerpię inspirację.
Największą przyjemność sprawia mi uśmiech i radość dziecka oraz zaufanie jakim obdarzają nas – wszystkie żłobkowe ciocie – rodzice.

Katarzyna Mielczarek

Katarzyna Mielczarek

Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem, które warto podejmować każdego dnia. Relacje z małym człowiekiem opieram na szacunku, empatii i zrozumieniu jego emocji. Staram się podążać za jego rozwojem i po prostu wspierać w osiąganiu nowych umiejętności.
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci: Olgi i Szymona. Uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki i spędzać czas z rodziną.

Monika Pieczarka

Monika Pieczarka

W pracy z dziećmi najbardziej cenię ich szczerość oraz radość z otaczającego ich świata. Satysfakcję i spełnienie daje mi każdy postawiony przez dziecko krok, nowopoznane słowo czy wspólnie przeczytana w skupieniu opowieść. W swojej pracy kieruję się cierpliwością oraz budowaniem ciepłej i pozytywnej relacji z maluchami. Ogrom  pozytywnej energii dają mi codzienne uśmiechy i przytulasy, jakimi witają mnie. Szanuję i doceniam każdą wolną chwilę spędzoną z dziećmi jak i z rodziną.

Kocham góry i spacery po lesie. Jestem szczęśliwą żoną  oraz mamą dwójki cudownych dzieci: Wiktora i Leny.

Sandra Piórecka

Sandra Piórecka

Dana Nowak

Dana Nowak

Praca z dziećmi to moja największa pasja. Jestem osoba empatyczną, cierpliwą, chętną do pomocy, dobrze zorganizowaną oraz kreatywną. Chciałabym, żeby czas spędzony z maluchami był czasem nauki, wspólnego zrozumienia oraz budowania wzajemnego zaufania przez zabawę.Moim mottem, którym kieruję się w pracy są słowa Janusza Korczaka : ‘ Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat’.

Sylwia Śmietana

Sylwia Śmietana

Jestem najszczęśliwszą żoną i mamą trójki wspaniałych dzieci: Weroniki, Kuby i Leny. Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii, ale odkąd pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi. Postanowiłam (przed 40 -tką) zrobić coś wartościowego dla małych ludzi, którzy mnie otaczają i zostałam wolontariuszem w ,,Akademii Przyszłości". Byłam tam tutorem, który przeprowadza dziecko od porażki w szkole do sukcesu w życiu. Poczułam tam co to znaczy być dla kogoś naprawdę ważnym. Zdobyłam dodatkowe kwalifikacje, spełniłam swoje marzenie i zostałam opiekunem żłobkowym. Dziecko to dla mnie niepojęty cud. Moja praca sprawia mi ogromna radość, dzięki niej jestem wulkanem energii. Największa nagroda dla mnie to zasłużyć na akceptację dzieci. Każdego dnia uczestniczę w bardzo ważnym okresie rozwoju małego człowieka. Kocham to co robię i mogę pochwalić się posiadaniem kumpli, którzy odwdzięczają się szczerym uśmiechem, radością i przytulasami - to piękna nagroda. Uważam, że jeżeli się czegoś bardzo pragnie, trzeba dążyć do tego całym sercem w każdym wieku.

  Olga Czarnecka–Szybińska

Olga Czarnecka–Szybińska

Z wykształcenia jestem magistrem pielęgniarstwa, w życiu prywatnym szczęśliwą żoną a także mamą wspaniałych maluchów - Marysi i Adasia. W wolnym czasie najchętniej czytam książki, pływam lub szyję. Wybrałam pracę w żłobku ponieważ kocham dzieci i uwielbiam przebywać w ich otoczeniu a czas spędzony z nimi przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Gdy widzę szczęście i miłość w oczach dzieci jestem przekonana, że dokonałam dobrego wyboru. Jestem osobą ciepłą, otwartą i wrażliwą - te cechy charakteru bardzo pomagają mi dawać dzieciom z siebie to co najlepsze. Swoją cierpliwością, uśmiechem oraz wiedzą o Małym Człowieku staram się wspierać rozwój jego umiejętności, poszerzać zainteresowania i kształtować osobowość.

Kinga Taras

Kinga Taras

Daryna Halych

Daryna Halych

Katarzyna Zawadzka

Katarzyna Zawadzka