Ewa Czarnecka-Guzowska

Ewa Czarnecka-Guzowska

Jestem magistrem historii, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz edukacji Montessori na poziomie przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Z dziećmi pracuję od zawsze. Najpierw jako nauczyciel przedszkolny Montessori, potem jako szkolny. Do pracy z tymi najmłodszymi skłoniło mnie moje własne macierzyństwo oraz ciekawość obserwacji tego, jak się zmieniają, uczą, rozwijają i stają się coraz bardziej samodzielne.

Jestem mamą dwóch fantastycznych chłopców: Mateusza i Mikołaja, żoną cudownego mężczyzny, który wspiera mnie we wszystkich moich pomysłach – Szymona, właścicielką małego białego maltańczyka – Mai.

Uwielbiam podróżować. Interesuję się psychologią i rozwojem dzieci.

Kasia Borowiec-Szcześniak

Kasia Borowiec-Szcześniak

W życiu mam dwie pasje, które udaje mi się połączyć. Jestem Opiekunem żłobkowym oraz Instruktorem Rekreacji Ruchowej. Dzieci są dla mnie cudem nieodkrytym, a ruch i praca z ciałem to dla mnie wyzwanie. W pracy z dziećmi staram się dbać o ich rozwój fizyczny, uczyć dyscypliny i szacunku do siebie nawzajem. Pokazywać, że wszyscy się różnimy, ale możemy wspólnie spędzać czas.
Każde dziecko jest dla mnie indywidualnością, które uczy nas patrzeć na życie z innej perspektywy. Dlatego w swojej pracy staram się nie popadać w rutynę, szukać nowych bodźców, wzajemnie się poznawać i budować zaufanie oparte na zabawie, dyscyplinie i wyrozumiałości. Uważam, że w dziecku należy budować poczucie własnej wartości, być z nim podczas niepowodzeń i zwycięstw. Tego uczą zabawy i zajęcia w naszym Klubie Malucha.
Prywatnie jestem mamą dwójki urwisów, od których często czerpię inspirację.
Największą przyjemność sprawia mi uśmiech i radość dziecka oraz zaufanie jakim obdarzają nas – wszystkie żłobkowe ciocie – rodzice.

Magdalena Nowak

Magdalena Nowak

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem, które warto podejmować każdego dnia. Relacje z małym człowiekiem opieram na szacunku, empatii i zrozumieniu jego emocji. Staram się podążać za jego rozwojem i po prostu wspierać w osiąganiu nowych umiejętności.
Prywatnie jestem mamą dwójki chłopców: Adriana i Karola. Uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki i spędzać czas z rodziną.

Alicja Bania

Alicja Bania

Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, a prywatnie  szczęśliwą żoną i mamą  rocznego Ksawerego . W pracy z dziećmi oddaje całą siebie, dokładam wszelkich starań, aby czuły się One bezpieczne i szczęśliwe. Zawsze kieruję się dobrem dziecka. Staram się dostrzegać ich indywidualne potrzeby i zainteresowania oraz wspierać ich harmonijny rozwój. Praca z tymi najmłodszymi dziećmi daje mi  ogromną satysfakcję i motywację na kolejne dni. Uważam, że uśmiech dziecka ma cudowną moc, której nie sposób nie odwzajemnić. Moim mottem w pracy jest cytat Janusza Korczaka ,,Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż”.

Kasia Sosińska

Kasia Sosińska

Dana Nowak

Dana Nowak

Sylwia Śmietana

Sylwia Śmietana

Ewelina Warchołek

Ewelina Warchołek